KONST / Litografier / Färglitografi 14499129
nr 1449 9129
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Blidösund. Signerad, numrerad 16/360. Färglitografi. Bladets mått: 45x54cm, oramad, oramat löst blad
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:12:32
700 kr
900 kr